„Viac dosiahnete nehou a vľúdnosťou než tvrdosťou a ostrými výčitkami” sv. Angela

Úspechy

 

Neváhajte a prídťe sa pozrieť na naše aktuálne úspechy na náš facebook

 

 

 

Úspechy v krajskom kole olympiády v nemeckom jazyku 

  

Vo štvrtok 16. februára 2017 sa konalo krajské kolo olympiády v nemeckom jazyku. Zúčastnili sa ho štyria naši študenti, každý v inej kategórii: Uršuľa Mózerová z primy A (kategória 1A), Benjamín Ďalog z primy A (kat.1C), Edit Rieglová z tercie A (kat.1B) a Kristína Jahnová zo septimy A (kat. 2C).

  

Tešíme sa, že všetci obsadili pekné miesta vo svojich kategóriách: Edit Rieglová 2.miesto, Uršuľa Mózerová 4. miesto, Benjamín Ďalog 13. miesto a Kristína Jahnová 4. miesto.

  

Všetkým gratulujeme a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu.

  


  

 Krajské kolo olympiády v anglickom jazyku

   

V stredu 15. februára 2017 sa uskutočnilo krajské kolo olympiády v anglickom jazyku. Zúčastnila sa ho študentka  Alexandra Belková zo IV.A (kategória 2B), ktorá získala krásne 3. miesto.

  

Alexandre srdečne gratulujeme a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu!

 

 


  

Okresné kolo olympiády v nemeckom jazyku

 

Vo štvrtok 19. januára 2017 sa konal 27. ročník okresného kola olympiády v nemeckom jazyku. Zúčastnili sa ho dve naše študentky: Uršuľa Mózerová z primy A (kategória 1A) a Edit Rieglová z tercie A (kategória 1B). 

  

Sme veľmi radi, že obe študentky uspeli a postúpili do ďalšieho kola. Uršuľa Mózerová z 1. miesta vo svojej kategórii a Edit Rieglová z 2. miesta vo svojej kategórii. 

  

Účastníčkam gratulujeme a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu.

  


  

Okresné kolo olympiády v anglickom jazyku

  

V stredu 18.januára 2017 sa konal 27. ročník okresného kola olympiády v anglickéom jazyku. Zúčastnili sa ho traja naši študenti, ktorí postúpili zo školského kola: Alexandra Belková zo IV.A (kategória 2B), Ester Večerná zo IV.A (kategória 2C2) a Martin Búran z triedy SxA (2A).

  

S veľkým potešením Vám oznamujeme, že Alexandra Belková získala 1. miesto vo svojej kategórií a postupuje do krajského kolaEster Večerná sa umiestnila na peknom 3. mieste

 

 Účastníkom gratulujeme a ďakujeme za reprezentáciu.

 


 

Pytagoriáda - školské kolo

 

Vo štvrtok 8. decembra 2016 sa uskutočnilo školské kolo Pytagoriády, ktorého sa zúčastnili žiaci tried Prima A, Sekunda A a Tercia A.

 

Niekoľko fotografií z Pytagoriády si môžete pozrieť vo fotogalérii

 


 

Výsledky súťaže iBobor
 
V dňoch 7.11.-13.11.2016 prebehol 10. ročník medzinárodnej informatickej súťaže iBobor, do ktorej sme sa v tomto roku opäť zapojili. Súťažili sme v 4 kategóriách z piatich.
 
Výsledky si môžete pozrieť TU.
 
Srdečne gratulujeme všetkým úspešným riešiteľom a už teraz sa tešíme na budúci rok.
 

 

Školské kolo Olympiády v anglickom jazyku

 

Vo štvrtok 27.10.2016 sa konalo školské kolo Olympiády v anglickom jazyku (OAJ) pod vedením p. prof. Patrície Juraškovej a p.prof. Lucie Múčkovej. 

 

Prihlásilo sa 12 študentov v kategóriach 2A a 2B a 2C2. V kategórii 2A sa na 1. mieste umiestnil Martin Búran zo sexty A, v kategórii 2B Alexandra Belková zo IV.A a v kategórii 2C2 Ester Večerná zo IV.A. Výherca, ktorý sa umiestnil na 1. mieste v kategórií  2A, 2B a 2C2 postupuje do okresného kola, ktoré sa uskutoční 18. 1. 2017. 

 

Viac informácií o školskom kole si môžete prečítať TU. Výsledkovú listinu školského kola nájdete TU.

 

Ďakujeme všetkým zúčastneným a výhercom blahoželáme!

 


 

Naše školské družstvo na Školských majstrovstvách SR v cezpoľnom behu

 

utorok 25.10.2016 sa naše školské družstvo v zložení: Richard Duška (SpA), Matej Cidorík (SxA) a Roman Kliman (KiA) zúčastnilo na Školských majstrovstvách SR v cezpoľnom behu v Liptovskom Mikuláši. Obsadili 5. miesto v súťaži družstiev.

 

Ďakujeme za reprezentáciu a gratulujeme im k umiestneniu. 

 


 

Jesenný MATBOJ 2016

 

Aj tento rok sa žiaci nášho gymnázia zúčastnili v piatok 21.10.2016 matematickej súťaže MATBOJ, organizovanej P-matom v spolupráci s Občianskym združením Mladý génius.

 

Našu školu zastupovali v kategórii prímanov: Dominika Pašuthová, Michal Šabo, Simeon Socha a Matúš Rojík. Okrem pekného 11. miesta si ako nováčikovia určite odniesli veľa cenných skúseností a veselých zážitkov.

 

Veľkú radosť z 8. miesta mali Jakub Jediný, Gabriel Kožuch, Martin Švaňa a Ján Zubo. V silnej konkurencii terciánov z 18 gymnázií bratislavského kraja si viedli veľmi dobre.

 

Našim súťažiacim gratulujeme k peknému úspechu.

 

Viac informácii o súťaži nájdete na stránke http://www.p-mat.sk/vysledky-matboja-og-2016/

 


  

ŠACHOVÝ TURNAJ 

Majstrovstvá obvodu Bratislava 1 základných škôl 2016

 

Dňa 19.10.2016 sa uskutočnili Majstrovstvá v šachu obvodu Bratislava 1 základných škôl v CVČ na Štefánikovej ulici.

 

Najúspešnejším šachistom turnaja sa stal náš žiak Ondrej Vadila zo Sekundy A. Vyhral všetkých sedem kôl a postupuje do krajského kola.

 

Naši dvaja terciáni Janko Zubo a Gabriel Kožuch skončili na 9. a 16. mieste a Benjamín Ďalog s Davidom Barčákom, obaja z prímy, obsadili 22. a 23. miesto. Nato, že títo štyria chlapci boli prvýkrát v živote na šachovom turnaji, si počínali výborne. Hra im robila radosť a do turnaja sa určite prihlásia aj budúci rok.

 

Gratulujeme a prajeme im veľa trpezlivosti pri ďalšom trénovaní.

 

Zopár fotografií z turnaja nájdete TU.

Výsledková listina:

http://www.chess-results.com/tnr243699.aspx?lan=5&art=1&rd=7&wi=821

 


 

Vynikajúce športové úspechy našich žiakov

 

Veľmi pekný výkon dosiahlo v stredu 19.10.2016 školské družstvo študentov na krajskom kole v cezpoľnom behu. Po výbornom výkone družstvo v zložení: Richard Duška (SpA), Matej Cidorík (SxA) a Roman Kliman (KiA)zvíťazilo a postúpilo na Majstrovstvá Slovenska.

 

Školu reprezentovalo aj družstvo študentiek v zložení: Lucka Hrdličková (IV.A), Tereza Pružincová (SxA) a Soňa Jantáková (KiA). 

 

Študentom a študentkám ďakujeme za reprezentáciu a chlapcom na celoštátnom kole držíme palce.

 

 

V sobotu 15.10.2016 sa naše školské družstvo študentiek v zložení: Magda Hrabošová, Miriam Cidoríková, Barbora Kaššáková, Tereza Števicová a Tereza Pružincová zúčastnilo na kvalifikácii na medzinárodné školské majstrovstvá ISF 2017 v orientačnom behu. Preteky sa konali v náročnom teréne neďaleko Spišského hradu.

Výborný výkon podala Magda a Miriam a to bol základ víťazstva nášho družstva!! Blahoželáme a dúfame, že budú mať možnosť reprezentovať školu na Sicílii.

 

Dňa 7.10. 2016 reprezentovali našu školu študenti Samuel Kozlovský, Roman Kliman, Šimon Ďuriač, Lukáš Tuhý, Daniel Lučanič, Jakub Kulacs, Cyril Šťastný a Tomáš Trutz na okresnom kole vo futsale.

  

V silnej konkurencii sme obsadili výborné druhé miesto. Chlapcom gratulujeme a ďakujeme za reprezentáciu školy.

  

V utorok 4. októbra 2016 sa naši študenti a študentky zúčastnili na okresnom kole v cezpoľnom behu. Hoci počasie bolo veľmi nepríjemné, počínali si veľmi dobre a v súťaži družstiev sa chlapci aj dievčatá umiestnili na víťaznom 1. mieste.

Jednotlivé výsledky našich žiakov boli nasledovné: Richard Duška 1. miesto, Samuel Kozlovský 2. miesto, Matej Cidorík 4. miesto, Lucka Hrdličková 2. miesto, Terezka Pružincová 3. miesto a Terezka Števicová 8. miesto.

 

Študentom ďakujeme za reprezentáciu školy, gratulujeme im k úspechu a želáme veľa šťastia v krajskom kole.

 

Vďaka tiež patrí p.prof. Filovej, ktorá sa im pravidelne venuje, pripravuje ich na súťaže a podporuje ich k reprezentácii školy.

  


 


 

Olympiáda z chémie
 
Aj v tomto školskom roku riešili niektorí z našich študentov olympiádu z chémie, pričom postúpili do okresného či krajského kola. Úspešnými riešiteľmi sa stali:
 
V kategórii C v krajskom kole: 
Richard Köplinger z triedy KiA
V kategórii D v okresnom kole: 
Lucia Sviteková (trieda KA), Helena Gajdošová (trieda KA) a Lea Lavrinčíková (trieda KA).
 
Našim študentom gratulujeme a prajeme im veľa úspechov aj v budúcom školskom roku! 
 

 

Ocenenia pre študentov

 

V pondelok 8.júna 2015 prevzali naše žiačky v Primaciálnom paláci diplomy za svoje úspechy v šk. roku 2014/2015

Victoria Gabašová za 1.miesto v súťaži Hviezdoslavov Kubín, Terezka Števicová za 2. miesto v okresnom kole fyzikálnej olympiády a dievčatá Terezka Števicová, Lea Lavrinčíková, Hanka LáznikováZuzka Lučaničová,  Mária Bogárová a Natália Mojžišová  za 2.miesto v okresnom kole vo volejbale.

  Gratulujeme a ďakujeme našim šikovným študentkám! 

 


 

Obzretie sa za Tureckom

 

Chceli by sme sa s vami podeliť o fotografie, ktoré zachytávajú atmosféru na Školskom svetovom šampionáte v orientačnom behu, ktorý sa konal v dňoch 18.4.-24.4.2015 v Turecku (viď. nižšie). Zúčastnili sa ho naše študentky Miriam Cidoríková, Lucia Matejíčková, Barbora Kaššáková a Mária Krajčírová z triedy KiA pod vedením p. prof. Filovej. Autorom fotografií je pán prof. Michal Eliáš z Gymnázia Grösslingova.

 


 

Fyzikálna olympiáda - okresné a krajské kolo

 

Srdečne gratulujeme Terézii Števicovej z triedy Kvarta A, ktorá úspešne reprezentovala našu školu vo fyzikálnej olympiáde v kategórii E. 

V okresnom kole sa umiestnila na krásnom 2. mieste a v krajskom kole bola úspešnou riešiteľkou. Želáme jej veľa úspechov aj v budúcich ročníkoch. 

 


  

Hviezdoslavov Kubín - krajské kolo

 

Dňa 7.5.2015 sa uskutočnilo krajské kolo  61. ročníka recitačnej súťaže Hviezdoslavov Kubín.  Našu školu bola reprezentovať Victoria Gabašová z triedy Kvarta A, ktorá sa síce na stupienkoch víťazov neumiestnila, ale porota jej udelila čestné uznanie.

 

 

Victorii gratulujeme a želáme jej veľa ďalších recitačných úspechov.

 


  

Školské majstrovstvá Slovenska stredných škôl 

 

Dňa 6. mája 2015 sa v Trnave konali školské majstrovstvá Slovenska stredných škôl. Z bratislavského krajského kola si na ne vybojoval postup z 1. miesta v behu na 800 m aj náš Richard Duška, žiak KiA. V Trnave na majstrovstvách Slovenska obsadil pekné 5. miesto.

 

 

Aj k prvému miestu v krajskom kole, aj k piatemu miestu na majstrovstvách Slovenska mu gratulujeme!

 


 

Naše školské družstvo sa vrátilo z Turecka

 

V dňoch 18.4.- 24.4.2015 sa naše študentky Miriam Cidoríková, Lucia Matejíčková, Barbora Kaššáková a Mária Krajčírová pod vedením p. prof. Filovej zúčastnili Svetového školského šampionátu v orientačnom behu, ktorý sa konal v Turecku (Kemer, Tekirova).

 

Dievčatá absolvovali dlhú trať, kde sa najlepšie umiestnila Miriam Cidoríková (34. miesto). Na strednej trati bola z našich dievčat najlepšia Lucka Matejíčková (25. miesto). Súťažilo sa na mimoriadne ťažkých terénoch, ktoré nás dosť zaskočili a poriadne preverili kondíciu a orientačné schopnosti.

 

V kategórii študentiek štartovalo približne 80 dievčat a celkovo sa šampionátu zúčastnilo asi 600 študentov z 26. krajín.  V konečnom hodnotení sa naše Gymnázium sv. Uršule umiestnilo na 14. mieste v kategórii študentiekMedzi najlepších patrili pretekári zo Švédska, Fínska, Francúzska, Rakúska a asi najväčším prekvapením boli pre nás študenti zo vzdialeného Nového Zélandu.

Atmosféra šampionátu bola úžasná a prekvapením pre nás boli štafety priateľstva, kde jej členovia boli každý z inej krajiny.

 

Máme za sebou šampionát, na ktorý určite nezabudneme a myslím, že sme čestne reprezentovali našu školu. Zároveň chcem poďakovať pani riaditeľke a rodičovskej rade, že nám umožnili zúčastniť sa na tomto podujatí, ako aj a všetkým, ktorí nám držali palce.

Zopár fotografií nájdete tu ale aj vo fotogalérii.

 Ľ.F.


  

Štúrovo pero

 

17. – 18. apríla sa vo Zvolene konalo vyhodnotenie súťaže stredoškolských a vysokoškolských časopisov ŠTÚROVO PERO. Už tradične sa do súťaže zapojil aj náš školský časopis Vox. Spomedzi 94 školských časopisov sme síce hlavné ceny nezískali, ale predsa sme si okrem diplomu za účasť jedno ocenenie priniesli. Je ňou Cena Ministerstva obrany za to, že sme sa okrem svojich hlavných tém venovali aj vojenským tradíciám v rubrike Marca Hrabovca.

 

Ďakujeme všetkým redaktorom za ich námahu a tvorivosť pri spestrovaní nášho študentského života prostredníctvom Voxu. 

 


 

Úspech v Stredoškolskej odbornej činnosti

 
Ján Kossaczký zo Septimy A sa umiestnil na 2.mieste v krajskom kole Stredoškolskej odbornej činnosti v odbore história, ktoré sa uskutočnilo 30 marca 2015 na SPŠE  K.Adlera v Bratislave. Zároveň postupuje do celoštátneho kola. 
 
K úspechu mu blahoželáme! 
 
 

 

Mladí novinári

 

Vo štvrtok 26.3.2015 sme sa s naším štvorčlenným tímom (Jakub Vanacký, Dominika Kubašová, Terezka Rašlíková a Anička Sadleková) vybrali opäť na električku č. 8, ktorá nás zaviezla k 1. súkromnému gymnáziu na Bajkalskej ulici. Tu sa už tradične konala súťaž nádejných publicistov pod názvom Mladý novinár.

 

 Po príchode sme sa dozvedeli tohtoročnú tému – Kde to v meste žije? Viac ako 15 tímov z rôznych bratislavských gymnázií malo asi 7 a pol hodiny na to, aby k zadanej téme vytvorili 4-stranový publicistický plátok. Ako sa im to podarilo, posúdi profesionálna novinárka Elena Akácsová z časopisu .týždeň. Vyhodnotenie jednotlivých prác žiakov prebehlo 16. apríla 2015. Získali sme krásne 3 miesto.

 

Prácu nášho tímu si môžete pozrieť tu.

 


 

Matematický klokan

 

V marci sa aj študenti nášho gymnázia, konkrétne z tried PA, SA, KA a SpA, zúčastnili najväčšej žiackej súťaže na svete - Matematického klokana. Zopár fotografií nájdete vo fotogalérii.

 

 

 


 

Biblická olympiáda

 

V priestoroch Farského klubu vo Vajnoroch sa dňa 12. 3. 2015 konalo dekanské kolo Biblickej olympiády. Z našej školy sa zúčastnili 2 družstvá, ktoré dosiahli krásne výsledky.

V kategórii starších žiakov to boli dievčatá z Kvinty A - Katarína Blažeková, Miriam Cidoríková a Tereza Laktišová, ktoré skončili na nepopulárnom ale skvelom 4 mieste.

V kategórii mladších žiakov sa chalani Tercie A - Filip Borš, Jakub Vanacký a Marek Vidošovič síce neumiestnili, avšak boli vyhodnotení ako úspešní riešitelia.

Obidve družstvá sa v týchto kategóriách predstavili prvý rok, a tak získané skúsenosti využijú i v ďalších rokoch. Fotografie si môžete pozrieť vo fotogalérii.

   


  

A Slovo bolo u Boha - recitačná súťaž 

   

Dňa 13. februára sa v Malackách konalo krajské kolo XXII. ročníka recitačnej súťaže A Slovo bolo u Boha. Našu školu boli reprezentovať štyria žiaci – Martin Švaňa (prima A), Ján Zubo (prima A), Barbara Gajdošíková (sekunda A) a Victoria Gabašová (kvarta A) v dvoch vekových kategóriách.  Po ich výborných recitačných výkonoch si domov každý odnášal ocenenie.  Všetkým zúčastneným ďakujeme a gratulujeme. Diplomy z recitačnej súťaže si môžete pozrieť tu:

 


 

 Chemická olympiáda

 

Piati študenti z K.A, Lucia Sviteková, Helena Gajdošová, Lea Lavrinčíková, Michal Mihálik a Martin Búran, riešili domáce kolo chemickej olypiády v kategórii D. 13. februára 2015 prebehlo školské kolo chemickej olympiády, ktorého sa zúčastnili všetci spomínaní študenti okrem M. Mihálika, ktorý bol chorý. Lucia Sviteková v tomto kole dosiahla výborných 100%. Všetci 4 žiaci boli však úspešní riešitelia a 3 najlepší, Lucia Sviteková, Helena Gajdošová a Lea Lavrinčíková, postupujú do okresného kola, ktoré sa uskutoční 27.marca 2015 na ZŠ M.Hodžu. Všetkým študentom gratulujeme a v ďalšom kole im budeme držať palce.

Domáce kolo CHO v kategórii C riešia 4 študenti: Richard Köplinger a Michal Bogár z triedy KiA a Kristína Kukuľová a Tereza Šikulová z 1.A. Školské kolo chemickej olympiády v tejto kategórii sa uskutoční 3.apríla 2015.

 


  

iBOBOR - máme aj víťazku!

 
Aj na našej škole prebiehala medzinárodná súťaž iBobor, v ktorej sme mali zástupcov vo všetkých kategóriách. Srdečne gratulujeme tohtoročnej víťazke v kategórii Kadet - Márii Ivančíkovej z triedy Kvarta A a samozrejme aj ostatným úspešným riešiteľom, ktorých bolo z našej školy 88.
 
 

 

V školskom roku 2013/2014 sme zaznamenali

tieto úspechy v predmetových súťažiach:

 

Slovenský jazyk 

 

priezvisko a meno

umiestnenie

úroveň

súťaž

 Rašlíková Tereza

1. miesto

krajské kolo recitačnej súťaže

A Slovo bolo u Boha

Gabašová Victoria

3. miesto

krajské kolo recitačnej súťaže

A Slovo bolo u Boha

Kubašová Dominika

1. miesto

bratislavské osemročné gymnáziá

Mladý novinár

Rašlíková Tereza

Sadleková Anna

Vanacký Jakub

Gabašová Victória

2. miesto

obvodné kolo

Hviezdoslavov Kubín - poézia

Gajdošíková Barbara

1. miesto

obvodné kolo

Hviezdoslavov Kubín - próza

Gajdošíková Barbara

čestné uznanie

krajské kolo

Bratislavské metamorfózy 2014

 

Rímskokatolícke náboženstvo 

 

priezvisko a meno

umiestnenie

úroveň

súťaž

Cidoríková Miriam

3. miesto, dekanátne kolo

Biblická olympiáda

Blažeková Katarína

Laktišová Tereza

Kubovicsová Annamária

3. miesto, dekanátne kolo

Malá Lucia

Volková Bohdana

  

Fyzika

 

priezvisko a meno

umiestnenie

úroveň

súťaž

Števicová Terézia

kategória F, 3. miesto

obvodné kolo

Fyzikálna olympiáda

Sviteková Lucia

kategória F, 6. miesto

  

 Dejepis

 

priezvisko a meno

umiestnenie

úroveň

súťaž

Kuhnel Matej

kategória E, 3. miesto

obvodné kolo

dejepisná olympiáda

Šályová Judita

1. miesto

krajské kolo

SOČ - odbor História

 

Telesná výchova

 

priezvisko a meno

umiestnenie

úroveň

súťaž

Duška Richard

1. miesto

starší žiaci - krajské kolo

cezpoľný beh

Lučanič Daniel

3. miesto

Cidorík Matej

bez umiestnenia

Cidoríková Miriam

6. miesto

Duška Richard

1. miesto

celoslovenské kolo

cezpoľný beh

Lučanič Daniel

Lacka  Jakub

Cidoríková Miriam

4. miesto

školské družstvo:

1. miesto - putovný pohár sv. Uršule

školské kolá

nohejbal

školské družstvo:

2. miesto - putovný pohár sv. Uršule

školské kolá

futbal

školské družstvo:

2. miesto - Pohár Angely Merici

školské kolá

futbal

školské družstvo:

2. miesto - Pohár Angely Merici

školské kolá

stolný tenis

Hraboš Matej

1. miesto - 54. ročník Behu okolo Slovnaftu

Bratislava 2014

beh

školské družstvo:

2. miesto - Pohár predsedu BSK

obvodné kolo

orientačný beh

školské družstvo:

1. miesto v školských majstrovstvách BSK

krajské kolo

orientačný beh

Matejíčková Lucia

Kaššáková Barbora

Krajčírová Mária

Cidoríková Miriam

školské družstvo:

2. miesto v školských majstrovstvách BSK

krajské kolo

orientačný beh

Demčáková Lenka

Banárová Kristína

Horvátová Terezka

Fuksová Monika

školské družstvo:

3. miesto v školských majstrovstvách BSK

krajské kolo

orientačný beh

Hraboš Matej

Kučera Peter

Petkáč Imrich

Horvát Timotej

Matejíčková Lucia

3. miesto v školských majstrovstvách BSK

krajské kolo

orientačný beh

Matejíčková Lucia

2. miesto

obvodné kolo

beh na 800 metrov

Matejíčková Lucia

2. miesto

obvodné kolo

cezpoľný beh

Duška Richard

1. miesto

obvodné kolo

beh na 1000 metrov

Duška Richard

1. miesto

obvodné kolo

cezpoľný beh

Cidoríková Miriam

1. miesto

obvodné kolo

cezpoľný beh

Cidoríková Miriam

1. miesto

obvodné kolo

beh na 800 metrov

Lučanič Daniel

2. miesto

obvodné kolo

beh na 1000 metrov

Matejíčková Lucia

1. miesto

obvodné kolo

skok do výšky

školské družstvo

3. miesto

volejbal - žiačky

skok do výšky

Jantáková Soňa

1. miesto

Škol. majstrovstvá SR

open

školské družstvo:

1. miesto

Škol. majstrovstvá SR

orientačný beh

Cidoríková Miriam

Kaššáková Barbora

Matejíčková Lucia

Krajčírová Mária

 

Biológia

 

priezvisko a meno

umiestnenie

úroveň

súťaž

Matejíčková Lucia

3. miesto

obvodné kolo - kategória E

Botanická olympiáda

Poliaková Katarína

1. miesto

obvodné kolo - kategória E

Poliaková Katarína

1. miesto

krajské kolo - kategória E

Poliaková Katarína

3. miesto

celoštátne kolo - kategória E

 

Geografia

 

priezvisko a meno

umiestnenie

úroveň

súťaž

Ravinger Andrej

kategória G, 9 miesto

obvodné kolo

geografická olym.

Anna Sadleková

kategória H, 13. miesto

Laktišová Terezka

úspešní riešitelia

Magula Šimon

Simona Matrková

 

Nemecký jazyk

 

priezvisko a meno

umiestnenie

úroveň

súťaž

Kristine Maria Jahn

kategória 1 B - 2. miesto

obvodné kolo

Nemecká olym.

 

Informatika

 

 i.-Bobor : v kategóriiBenjamín  sa zúčastnili 5 žiaci, v kategórii Kadet – 4 žiaci,

v kategórii  Junior – 12 žiakov, v kategórii Senior – 9 žiaci.

 

Matematika

 

  • TAKTIK - zúčastnili sa 3 tímy a 4 jednotlivci,
  • KLOKAN – zúčastnilo sa 10 žiakov,
  • MAKS - zúčastnilo sa 5 tímov a 8 jednotlivcov,
  • Pikopretek - zúčastnilo sa 12 žiakov,
  • Náboj - zúčastnilo sa 10 žiakov,
  • Pytagoriáda - zúčastnilo sa 90 žiakov

 

 

žiacka knižka
Používateľské meno Heslo
web-mail
Používateľské meno Heslo
Aktuálny dátum
24.09.2020
Meniny má : Luboš, Lubor